Çağrı Merkezi: 0 216 346 80 00

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi

169,90 TL
Stok Kodu NS-A
Marka Nasaleze
Stok Durumu Tükendi
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi
Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, burun mukozasında koruma bariyeri oluşturarak, sizi hava kökenli alerjenlerle temastan koruyan uygulaması kolay doğal bileşenlerden luşan bir üründür.

Antihistaminik - streoid içermeyen %100 doğal, yan etkisiz toz halinde bir burun spreyidir. Alerjenlerden korunma tedavisinde güvenilir bir seçenektir.

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, eşsiz, patentli doz kontrollü bir sistem ile uygulanan bitkisel kökenli doğal selüloz partiküllerinden oluşan, tescilli mikronize selüloz içeren anti alerjik bir üründür. Havada bulunan tozu akarı, hayvan tüyleri gibi alerjenlere karşı hızlı, güvenli ve etkili korunma sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Yeni patentli metoduyla nazal kaviteye etkili ve kontrollü dozun ulaşmasını garantiye alır.

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, havada bulunan alerjenlere karşı kişinin direncini arttırmak için vücudun kendi defans mekanizmaları ile beraber çalışan eşsiz, doğal bir üründür. Alerjik rinit, polen, bahar alerjisi, toz, hayvan tüyü, parfüm, küf mantarları tarafından oluşturulan rahatsız edici belirtileri gidermek için kullanılan ilaçların alımını azaltır. Nasaleze, semptomları tedavi etmektense hava kökenli alerjenlere karşı bariyer etkisi yaparak alerjinin sebebini durdurur.

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, antihistaminik veya steroid içermeyen % 100 doğal bir üründür. Kokusu önlenmiş sarımsak ve nane içeriği ile burunda inhale edilen hava kökenli mikroplara karşı doğal bir koruma sağlar.Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Nasaleze Alerji Önleyici Burun Spreyi, 18 aylıktan büyük çocuklar (gözetim altında), hamile veya emzirenler dahil her yaş grubu tarafından kullanılabilir ve başka ilaçlarla birlikte kullanıma uygundur.

Yorumlar
Yorum Yap