Çağrı Merkezi: 0 216 346 80 00

Biozone 1000 Hava Temizleme Chazı 100 m2

2.990,00 TL
Stok Kodu 1000
Marka Biozone
Stok Durumu Tükendi
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Ürün Açıklaması

100 m2 ye kadar olan daire ve işyerleri için idealdir.
Akım süratini ayarlamak için 3 pozisyonlu kontrol düğmesi
Ultra sessiz fan

BIOZONE TEKNOLOJİSİ
Akciğerlerimiz dış ortama devamlı açık bir organımız olup, sağlıklı bir insanın akciğerlerine bir günde yaklaşık 10,000 litre bava girip çıkmaktadır. Böylece dış ortamda bulunan ve havayı kirleten, birçok hastalıklara yol açabilen, değişik zarar verici maddeler her gün akciğerlerimize girmekte ve yine bir kısmımızın solunum yollarında mevcut olan ve başkalarını hastalandırma ihtimali olan değişik mikroorganizmalar da dış ortama verilmektedir. Dış ortam hava kirliliğinin insan sağlığı üzerine etkileri uzun yıllardan beri ortaya konmuş olmasına rağmen, iç ortam (ev içi, ofis içi) bava kirliliğinin önemi son yıllara kadar anlaşılamamıştır.
Ev içinde sigara içilmesi, yemek yapılması, rutubet, ev hayvanlarının beslenmesi, ev tozu akarları, haşarat, ev eşyaları, temizlikte kullanılan kimyasal maddeler, radon gibi değişik iç ortam kirliliğine yol açan faktörlerin yanı sıra, havada bulunan bakteri, virüs, küf ve mantar gibi mikroorganizmaların kapalı ortamlarda insanlar için yarattığı tehlike ve tüberküloz, zatürre, grip gibi enfeksiyonların kişiden kişiye bulaşma riski iç ortamları tehlikeli kılmaktadır.
BIOZONE hava temizleme ve dezenfeksiyon cihazları havayı kirleten maddeleri tahrip ederek çok etkin bir temizlik sağlar. Alerjisi, astımı, sinüziti olan hastalarda şikayetlerin ortaya çıkmasını da engelleme yönünde koruyucu rolü vardır.
BIOZONE sigara dumanı içerisinde mevcut olan 4.000'e yakın kimyasal, toksik maddeyi tam olarak etkisiz hale getirir. Sigara içilen ortamda bulunan kişilerin zarar görmesini engeller.
BIOZONE ortamda bulunan toksik gazları, kokuları tam olarak elimine eder.
BIOZONE havada bulunan küfleri, mantarları öldürerek bunların yol açtığı değişik rahatsızlıkları engeller.
BIOZONE havada asılı bulunan bakteri ve virüsleri öldürür. Böylece şarbon, lejyonella gibi hastalıkların gelişmesini engellediği gibi, tüberküloz, zatürre, grip, nezle gibi hava yolu ile bulaşan hastalıkları insanların birbirine bulaştırmasını engeller.
BIOZONE insanlardan, hayvanlardan, temizlik gayesi ile kullanılan kimyasal maddelerden, boyalardan, mobilyalardan, halılardan, yemeklerden, rutubetten kaynaklanan kötü kokuların giderilmesinde de çok etkilidir.
BIOZONE işyerlerinde mevcut olan boya, cila, kimyasal maddeler, buharlar, metal toz ve buharlar, tekstil tozları, asbest gibi tehlikeli maddelerin insanlara zarar vermesini engeller, buharların oluşturduğu keskin kokuların giderilmesinde önemli rol oynar.
Hastaneler, Klinikler, Doktor ve Diş Hekimi muayenehanelerinde hem hastaların diğer hastalardan mikrop kapma ihtimalini azaltmak hem de hekim ve diğer yardımcı sağlık personelini hastalardan geçebilecek enfeksiyonlara karşı koruyabilmek amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Bütün bu nedenlerden dolayı, dört ayrı temizleme ve dezenfeksiyon sistemini bünyesinde barındırarak etkinliği son derece arttırılmış ve benzersiz BIOZONE havada bulunan zararlı etkenlerden sizi kusursuz bir biçimde korur.

DÖRDÜ BİR ARADA ! PURE WAVE TEKNOLOJİSİ
Hava temizlemek için BIOZONE Scientific ultraviyole germisid ışık dalgaları, hidroksi radikalleri, aktive oksijen ve foto iyonizasyon gibi dört metodu birleştiren bir teknoloji geliştirmiştir. Pure wave adı verilen bu teknolojiyi önemli ve eşsiz hale getiren unsur dört etkili hava temizleme yöntemini bünyesinde birleştirerek maksimum yararı sağlamasıdır. Bu özelliklere sahip başka bir hava temizleme cihazı olmaması nedeniyle BIOZONE rakiplerine çok büyük üstünlük sağlamaktadır.

BIOZONE 'un 4 temizleme ve dezenfeksiyon yöntemi:
1) Hidroksi Radikalleri : Havadaki değişik kirletici unsurları ozondan bile daha etkili olarak temizler. Bakterileri, virüsleri, mantarları (küf gibi) germ ve diğer organik polutanları (toz bile organik maddeden oluşmuştur) oksidize ederek etkisiz hale getirir.
2) Ozon : Hidroksi radikallerinin oluşumunun kolaylaşmasının yanı sıra kokuların, bakteri, küf, kimyasal ve diğer polutanların oksidize olmasını sağlar.
3) Negatif İyonlar : Toz, polen, sigara dumanı gibi partikülleri havadan uzaklaştırır. FDA (Food Drug Administration -Amerika Birleşik Devletleri 'nde ilaç ve tıbbi alet ruhsatı veren kuruluş) tarafından alerjiden korunma konusunda onay almıştır.
4) Ultraviyole Işınlar (UV) : Küf mantarları, virüs ve bakterileri tahrip eden en etkili dezenfeksiyon sistemlerinden biridir.

Yorumlar
Yorum Yap