Çağrı Merkezi: 0 216 346 80 00

3 Kutu Conex Konsantre Akar Deterjanı KARGO DAHİL

869,00 TL
Stok Kodu cnx - 3
Marka Con-Ex
Stok Durumu Tükendi
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

3 Kutu Conex Konsantre Akar Deterjanı 
3 KUTU Kampanyalı Fiyat KARGO DAHİL

Conex tüm tekstil eşyaların evtozu akarlarının ve bunların allerjen içeren dışkılarından arındırılmasında % 100 etkili yıkama katkısıdır.

Akar" lar her zaman günlük temizlik malzemeleriyle yok edilmesi mümkün olmayan, kıyafet, havlu, kilim, minder, ve benzeri tekstil ürünleri içine yuvalanarak, sürekli üreyen mikro - organizmalardır.


Akar" lar ; başta allerjik astım olmak üzere, deri reaksiyonlarına, bronş hipperaktivitelerine ve RHİNİT, konjonktlıklara yol açarlar.
Üstünkörü temizliğe maruz kalan büyük ebatlı veya elde ya da makinede 60 derecenin altında yıkanan hiçbir tekstil ürünü tam anlamıyla hijyenik değildir.Ve Akar barındırır !

"Akar" lar için özel geliştirilen Con - ex Konsantre normal deterjan ile kombine edilmek suretiyle kullanıldığında bu yaratıkların ve diğer tüm mikro organizmaların yok edilmesini ve gerçek hijyeni sağlar.


Çamaşır Makinalarında :

Kutu içindeki ölçek ile 20 ml. ( 2 ölçek ) Con - ex deterjan gözüne veya ön yıkama için ayrılmış bölüme veya deterjan topuna diğer deterjanlar ile birlikte ilave edilir.


Halı Yıkama ve El ile Temizlikte :

Kutu içindeki ölçek ile 20 ml. ( 2 ölçek ) Con - ex makinanın su haznesine yıkama suyu içine katılır. Halı yıkama makinası olmayan evlerde halı silme kovasına su deterjan veya sabun ile birlikte yine 20 ml. ( 2 ölçek ) Con - ex eklenerek akarlardan tam arınma sağlanmış olur.

Con-ex Konsantre Akar Temizleme Detejanı ile gerçek hijyeni elde edin !

"Akar" lar her zaman günlük temizlik malzemeleriyle yok edilmesi mümkün olmayan, kıyafet, havlu, kilim, minder ve benzeri tekstil ürünleri içine yuvalanarak, sürekli üreyen mikro - organizmalardır.

"Akar" lar ; başta allerjik astım olmak üzere, deri reaksiyonlarına, bronş hiperaktivitelerine ve rinit vb. gibi hastalıklara yol açarlar.

Üstünkörü temizliğe maruz kalan büyük ebatlı veya elde ya da makinede 60 derecenin altında yıkanan hiçbir tekstil ürünü tam anlamıyla hijyenik değildir ve Akar barındırır !

Con-ex Nedir ?

Con-ex tüm tekstil eşyaların evtozu akarlarının ve bunların allerjen içeren dışkılarından arındırılmasında %100 etkili yıkama katkısıdır.

"Akar" lar için özel geliştirilen Con-ex Konsantre normal deterjan ile kombine edilmek suretiyle kullanıldığında bu yaratıkların ve diğer tüm mikro organizmaların yok edilmesini ve gerçek hijyeni sağlar.

Con-ex İçeriği

%30 Benzyl - Benzoat(etken madde)
%30 Noniyonik tensidler
%5-15 Aniyornik tensidler
%100'e distile su ile tamamlanmıştır.

Ambalaj

200 ml./214 gr.'lık şişelerde

Cone-ex 5 derece'nin altındaki oda ısılarında bulanık olabilir.Bulanıklığın Con-ex 'in etkisi ile ilgisi yoktur,normal oda ısısında tekrar eski haline dönüşür.

Yan Etkileri

Yoktur.

Diğer Maddelerle Etkileşimi

Yoktur.

Kullanım Alanı

Özellikle sentetik elyaflı yastık,yorgan tabii ve sentetik battaniye,nevresim,yatak kılıfları,çarşaflar,örtüler,tüylü çocuk oyuncakları,küçük haluılar,kilimler,perdeler,minderler,mobilya örtüleri,yünlü giysiler,kazaklar,hırkalar,gömlekler ve tüm tekstil eşyalarınızı kaynatmaya gerek olmaksızın Con-ex ile yıkayarak 30 dereceye kadar ısılarda bile ev tozu akarlarından ve bunların allerjen dışkılarından,küf ve mantarlardan arındırabilirsiniz.

Ayrıca ev temizliklerinde,halılarınızı,mobilyalarınızı ve ortamı temizlerken kullanabilirsiniz.

Dozaj

20ml. Con-ex 20 lt. suya yeterlidir.Daha az veya daha fazla yıkama hacimlerinde Con-ex oranı ayarlanmalıdır.

Çamaşır Makinalarında Kullanım

Kutu içindeki ölçek ile 20 ml. ( 2 ölçek ) Con-ex deterjan gözü ve/veya deterjan topu ve/veya yumuşatıcı bölümüne konulur.30 derece'de ekonomik otomotik programda veya diğer programlarda yıkanır.Diğer deterjan ve yumuşatıcılar ile birlikte her türlü programda yıkanabilir.

Halı Yıkama ve El ile Temizlikte Kullanım

Halı yıkama makinası kullanılacaksa, kutu içindeki ölçek ile 20 ml. ( 2 ölçek ) Con-ex makinanın su haznesine yıkama suyu içine katılır. Halı yıkama makinası olmayan evlerde halı silme kovasına su deterjan veya sabun ile birlikte yine 20 ml. ( 2 ölçek ) Con-ex eklenerek akarlardan tam arınma sağlanmış olur.

Yıkama suyunun hacmine göre Con-ex'in belirtilen ölçüsü oranında kullanılır.Elde yıkamalarda yıkanan malzemelerin Con-ex deterjan karışımlı su içerisinde yaklaşık 1 saat bekletilmesi önerilmektedir.con-ex ile yıkanan eşyaların normal yıkama işlemleri gibi su ile durulanması gerekmektedir.

Tekstil eşyaların 2-3 üç ayda bir Con-ex yıkanması tekrarlanmalıdır.Önlem için;allerjik bünyeli kişilerin elde yıkamalarda eldiven takmaları önerilir.Kullanmadan önce şişeyi çalkalayınız.

Uyarılar ve Önlemler

İnsan ve hayvanlara direkt olarak kullanmayınız.Yutmayınız.Yutulduğu ve içildiği zaman sağlığa zararlıdır.
Göz ve yumuşak deri temasında bol su ile yıkayınız.Con-ex'i çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

 

Yorumlar
Yorum Yap